Obilježavanje Dana škole

Ovogodišnji 154. rođendan škole obilježili smo 14.6.2018. svečanom priredbom te podjelom nagrada i priznanja najuspješnijim učenicima naše škole.

Prigodni program priredila je već uvježbana ekipa učiteljica koje vode školski zbor, tamburaše, malu i veliku dramsku grupu, za plesnu točku pobrinuli su se učenici 4.a razreda, a u programu su sudjelovali i učenici koji svoje glazbene talente njeguju u glazbenim školama kao i polaznici izvannastavne aktivnosti Škola manekenstva.

Ove školske godine puno se toga zanimljivog događalo u našoj školi. Sudjelovali smo u brojnim natjecanjima, aktivnostima, putovali smo i primali goste, obnovili status Eko-škole. Sve to zahvaljujući našim aktivnim učenicima i učiteljima koji na taj način pridonose promociji našeg mjesta i škole. Njihov trud i angažman je cijenjen  pa je nagrade za učenike osigurala  Općina Gornja Stubica.

Nagrade (knjige) za učenike koji su svih osam godina prošli s odličnim uspjehom i za učenike koji su postigli 1. mjesto na županijskom natjecanju ili se plasirali na državno natjecanje uručili  su načelnik Općine Gornja Stubica Jasmin Krizmanić i zamjenik načelnika Vladimir Škvorc. Voditelju rukometne grupe profesoru tjelesnog odgoja Dominiku Karajiću povodom osvojenog drugog ekipnog mjesta u rukometu muške ekipe na županijskom natjecanju kao i uspjeha na drugim natjecanjima općinski načelnik i  njegov zamjenik uručili su  rukometne lopte i markere koje je osigurala Općina Gornja Stubica.

Na priredbi su javno pohvaljeni i svi učenici koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima, uz želju da dogodine budu još bolji te tako osvoje općinske nagrade.

Ravnateljica OŠ Matije Gupca Sanja Knezić svima je čestitala Dan škole i uručila općinskom načelniku i  Općini  Zahvalnice  škole za pruženu pomoć i podršku u radu škole i na projektima u koje je škola uključena.

Na kraju je uslijedio pozdrav osmašima koji napuštaju našu školu. Vrata škole ostat će im uvijek otvorena i veselit ćemo se s njima zbog svakog njihovog uspjeha u daljnjem životu.

Učenicima koji su uspješno završili ovu nastavnu godinu započeli su školski praznici. Prilika je to da se  posvete svojim hobijima, uživaju u slobodnim danima i provode vrijeme s obitelji i prijateljima te se na taj način odmore za nove izazove koji ih već najesen očekuju u školskim klupama.

objavio: Ines Krušelj-Vidas   datum: 28. 6. 2018.