Audicija za upis u prvi razred Glazbene škole

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Glazbena škola u OŠ Matije Gupca Gornja Stubica organizira audiciju za upis u 1. razred osnovne glazbene škole, za programe tambura, klavir i gitara. Audicija će biti u petak, 11.06.2021. godine od 16:00 do 18:00 sati u prostorima škole.

U prilogu se nalazi prijavnica za upis u glazbenu školu koju možete popuniti i donijeti na audiciju, ili ju popuniti u školi.

Za sve dodatne informacije možete nazvati na broj 098 602 001, Dominik Ruk, voditelj glazbene škole.

Veselimo se vašem dolasku!

Osnovna glazbena škola

Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijelo je 25. travnja 2019. godine RJEŠENJE kojim se Osnovnoj školi Matije Gupca Gornja Stubica odobrava početak izvođenja Nastavnog plana i programa za osnovnu glazbenu školu za instrumente Tambure, Klavir i Gitara. Od školske godine 2023./2024. provodi se i program za instrument Violina.

Školske godine 2019./2020. počinje s radom Glazbena škole, s 15 učenika u jednom odjelu.

Djelatnici Glazbene škole su:

• Dominik Ruk – voditelj GŠ, solfeggio
  • Marina Pakelj – Tambure
  • Ivana Hrkać - Klavir
  • Klara Juričić - Klavir
  • Matije Ruk – Gitara
  • Nikola Šrajbek - Gitara
  • Petar Ruk - Violina
  • Darija Miketić - Solfeggio
Koncert učenika Glazbene škole

Poštovani roditelji, dragi učenici,

Povodom obilježvanja Dana općine Gornja Stubica učenici Glazbene škole nastupit će 22.4.2022. godine u Crkvi svetog Jurja u 19 h.

Pozivamo vas da svojim dolaskom date podršku našim učenicima koji su marljivo vježbali kako bi pokazali svoje glazbeno umijeće.

Koncerti