Otputovale naprtnjače u domove učenika

U petak 9.2.2018. u domove učenika trećih razreda matične škole i PŠ Sveti Matej otišle su naprtnjače s knjigama za poticanje čitanja u obitelji. Nikad nije dovoljno podsjećati kako je važno u životu dobro savladati vještinu čitanja i svaka je akcija kojom se to potiče hvale vrijedna. Zato i naša škola već punih 6 godina sudjeluje u projektu "Čitamo mi u obitelji svi" kojeg koordinira Hrvatska mreža školskih knjižničara.

Vesela i znatiželjna lica dočekala su knjižničarku koja je u petak donijela tajanstvene naprtnjače u razred. Nitko osim sretnika čije je ime izvučeno iz čarobne kutije ne zna koje se sve knjige nalaze u naprtnjači i svi ostali s velikim nestrpljenjem čekaju svoj red. Spremni su podijeliti svoje minute druženja s knjigom sa svim članovima obitelji i nadamo se da će se knjige odlično provesti kod svakog učenika.

Evo kako je izgledalo danas u razredima kod kojih je projekt započeo:

Učenici 3.a s učiteljicom

Učenici 3.r. PŠ Sveti Matej s učiteljicom

Učenici 3.b s učiteljicom

objavio: Ines Krušelj-Vidas   datum: 9. 2. 2018.