REGIONALNO SUDOKU NATJECANJE 2023.

Nakon održanog školskog SUDOKU natjecanja, troje učenika naše škole pozvano je na REGIONALNO SUDOKU natjecanje.

U subotu, 25. studenog 2023., održano je regionalno SUDOKU natjecanje. Domaćin je ove godine ponovno bila Osnovna škola Sveti Križ Začretje.

U 8:30 učenici su se okupili u školi gdje su bili počašćeni  pečenim čokoladnim jastučićima i sokovima. U školi se okupilo 19 učenika osnovnih i srednjih škola Krapinsko-zagorske županije. Bili su raspoređeni u 2 učionice gdje su dežurale po 2 učiteljice.

Učenici su bili podijeljeni u tri kategorije:

Učenici razredne nastave (1. r. – 4. r. ) ... BISTRIĆI

Učenici predmetne nastave (5. r. – 8. r.) ... KADETI

Učenici srednjih škola ... JUNIORI

Prvo se 15 minuta rješavao „Brzinac“. Nakon toga učenici su imali 5 minuta odmora za protegnuti noge. Iza odmora se 45 minuta rješavao 1. SET „KLASIKA“ koji je ujedno i najveći set. Učenici su poslije njega imali slobodno 15 minuta, a nakon odmora, 30 minuta se rješavao 2. SET „VARIJACIJE“ koji je ujedno bio i zadnji set Bistrićima. Potom je ponovno bio odmor trajanja 10 minuta nakon kojeg su Kadeti i Juniori 30 minuta rješavali zadnji, 3. SET „MATEMATIKA“.

Kadeti naše škole su učenici 8. razreda, Klea Antolković, Lana Scprach i Jakov Hren pod mentorstvom učiteljice Gordane Janđel. U Začretju su u svojoj kategoriji osvojili 2.(Klea), 3.(Lana) i 8.(Jakov) mjesto.

Čestitamo Klei, Lani  i Jakovu na ovako pohvalnim i lijepim rezultatima!

objavio: Gordana Janđel   datum: 7. 12. 2023.