Odlični rezultati naših učenika na državnom natjecanju "Prometna učilica"

Učenici naše škole postigli su odlične rezultate na državnom natjecanju u poznavanju prometnih pravila i propisa "Prometna učilica". Za svoj uspjeh dobili su diplome, pohvalnice i vrijedne nagrade.

Najbolji plasman je ostavarila učenica Leona Ivanić, osvojivši 2. mjesto u kategoriji 5.-ih razreda, za svoj uspjeh je osvojila diplomu i akcijsku kameru. Osim nje plasman među najboljih 10 učenika 5.-ih razreda u državi su ostvarili Gabriel Lukina i Sara Salar, koji su pohvaljeni i nagrađeni prijenosnom baterijom i majicom. Krsto Kontent je osvojio 8. nagradu te je pohvaljen i nagrađen majicom.

Naša škola je zauzela ukupno 14. mjesto među svim školama iz Republike Hrvatske koje su se uključile na natjecanje. Mentor i voditelj učenika je bio učitelj tehničke kulture Marko Mihaljinec. Ravnateljica škole, prof. Sanja Knezić, je čestitala i podijelila nagrade učenicima.

Učenicima čestitamo na ostvarenim rezultatima te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu.

objavio: Marko Mihaljinec   datum: 26. 2. 2024.