Posjetili smo knjižnicu

U srijedu 21.09.2009 učenici PŠ Hum Stubički posjetili su knjižnicu u matičnoj školi.

U školi su nas srdačno dočekali naš ravnatelj i pedagog .Ispričali su nam koje poslove oni obavljaju u školi i ispričali su nam o povijesti naše škole i škole u Gornjoj Stubici. Zatim smo krenuli u knjižnicu. Tamo nas je veselo i srdačno dočekala naša knjižničarka Ines Krušelj Vidas. U prvom dijelu nas je upoznala sa knjižnicom i pravilima ponašanja u knjižnici.U drugom dijelu podijelili smo se u dvije skupine . Prvi i drugi razred proučavali su knjige u knjižnici a treći i četvrti razred otišao je u medijateku.Tamo im je knjižničarka pokazivala što su priručnici i kako se njima služiti.Proveli smo u knjižnici ugodno i korisno vrijeme. Zahvaljujemo našoj knjižničarki na uloženom trudu , vremenu i strpljenju. Radujemo se unaprijed njenom dolasku u našu školu .Pozvali smo je da nas posjeti i pročita koju zanimljivu priču kao što je to učinila i kad smo mi nju posjetili .

objavio: Valentina Đurek   datum: 21. 10. 2009.