ŽUPANIJSKI CROSS U KRAPINSKIM TOPLICAMA

Dana 28. listopada 2009. neki učenici naše škole sudjelovali su na Županijskom crossu u Krapinskim Toplicama.

U pola 12 ispred naše škole čekao nas je autobus i tada smo krenuli. Imali smo tremu još prije dolaska u Krapinske Toplice. Bili smo u pratnji učiteljice Vere Stakor. Kada smo stigli, ravnatelj škole nas je sve skupa pozdravio uz par riječi. Poslije toga smo išli u učionice na presvlačenje, a potom na pregled staze. Nakon toga je uslijedila trka. Iz naše škole natjecali su se učenici: Nikolina Hegol, Marta Španec, Ivana Sumpor, Anamarija Labaš, Valentina Hegol, Ana Čmarec, Valentina Labaš, Lorena Oreščanin, Josip Labaš, Vladimir Sekalec, Juraj Hanžek, Danijel Zebec, , Nikola Klanjčić, Matija Klanjčić, Marko Sekalec i Stjepan Novina.

Od 14 škola djevojčice naše škole 5-ih i 6-ih razreda ekipno su zauzele 10. mjesto. Dječaci 5-ih i 6-ih razreda od 20 škola ekipno su zauzeli 13. mjesto.

Djevojčice 7-ih i 8-ih razreda  ekipno su od 19 škola zauzele 15. mjesto. Dječaci 7-ih i 8-ih razreda od 23 škole ekipno su zauzeli 15. mjesto.

VALENTINA LABAŠ, 8.a

objavio: Marija Jurina   datum: 2. 11. 2009.