Županijsko natjecanje u stolnom tenisu

5. veljače 2010.,u 9 sati ujutro, održalo se županijsko natjecanje u stolnom tenisu u Donjoj Stubici.

Učenike naše škole: Karla Hrena, Tina Rešetara i mene, Matiju Leškovića vodio je učitelj Dinko Prpić. Na prvenstvu se natjecalo 9 ekipa Krapinsko-zagorske županije. Na početku bila su 3 kruga po 3 ekipe u kojima je samo 1. mjesto prošlo u polufinale. Mi smo bili u krugu sa Donjom Stubicom i Velikim Trgovišćem. Krug smo prošli bez ijedne izgubljene runde. U polufinalu igrali smo protiv Đurmanca s kojim smo odigrali 3:2 u pobjedama. Prošli smo u finale. čekao nas je Zabok, vrlo dobra ekipa koja tjedno trenira svaki dan po  2 sata. Dečki su super igrali i od njih smo poraženi. Osvojili smo drugo mjesto i vrlo smo zadovoljni postignutim rezultatom. Kući smo krenuli oko 14 h sa medaljama i trofejem. Medalje smo nosili kući, a trofej je ostao u školi.

MATIJA LEŠKOVIĆ, 7. a

objavio: Marija Jurina   datum: 17. 2. 2010.