Božićna priredba

U športskoj dvorani naše škole, u četvrtak 23. prosinca, održana je  tradicionalna božićna priredba.

Dva školska sata učenici su proveli u učionicama sa svojim razrednicima, a nakon toga, u 10 sati, krenuli su prema športskoj dvorani. Prigodni program pripremili su učenici sa svojim učiteljicama Marinom Pakelj, Vesnom Jakopović te Ivankom Lisak. Oni su kroz pjesmu, glumu i recitaciju pronosili ozračje blagdanskog raspoloženja. U sva se srca uvukla božićna radost. Kroz program su nas vodili učenici Marija Hren i Dalibor Mucak. Priredbi su nazočili i monsinjor Ivan Špoljar, velečasni Dubravko Škrlin Hren te zamjenik načelnika Općine Gornja Stubica Ivica Frajtag.

Na kraju se svim učenicima, učiteljima i gostima obratio velečasni Dubravko Škrlin Hren zaželjevši im mnogo veselja, zajedništva te Božjeg blagoslova. Čestitku za Božić i svako dobro u novoj 2011. uputili su i ravnateljica Sanja Knezić te zamjenik načelnika Općine Ivica Frajtag. Na kraju svi smo zapjevali svima dobro poznatu pjesmu Zvončići u pratnji tamburaškog orkestra.

objavio: Marija Lisak   datum: 27. 12. 2010.