Ovogodišnji SuperStar na državnom natjecanju prometne učilice je Jan Šobak!

Veselo je bilo na dodjeli nagrada u OŠ Matije Gupca Gornja Stubica.

Jan Šobak, učenik 5.b, preuzeo je SuperStar nagradu Playstation 5 konzolu koja se dodjeljuje najuspješnijem učeniku za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika osnovnih škola putem Prometne Učilice. Od svih učenika osnovnih škola Jan je organizirao najuspješniju mrežu učenika osnovnih škola te je u SuperStar kategoriji prikupio 355 bodova što je respektabilan rezultat i doprinos.

Nagradu za 10. mjesto u konkurenciji osmih razreda osvojio je učenik 8.b Marko Kučak, nagradu za 10. mjesto u konkurenciji petaša je osvojio Patrik Levak, 5.b. Pohvalnice za ostvarene rezultate još su primili: Lovro Kučak, 7.b, Nika Šobak, 1.e, Krsto Kontent i Luka Ruklić iz 6.b razreda.

Iz škole se na natjecanje uključilo čak 40% učenika. Za taj doprinos u promicanju prometne kulture najzaslužniji je njihov mentor i nastavnik tehničke kulture Marko Mihaljinec koji je s pravom nositelj Plakete „Prijatelj djece u prometu“ za školsku godinu 2021./2022..

Pohvalnicu u ime škole za osvojeno 10. mjesto između svih osnovnih škola u RH primila je ravnateljica Sanja Knezić.

Čestitamo svim nagrađenima i pohvaljenima!

objavio: Marko Mihaljinec   datum: 16. 5. 2022.