Fašnik 2012

Još uvijek se prepričava i komentira ovogodišnja školska fašnička priredba. Bila je to jedna od uspjelijih.

Kao i svake godine okupilo se mnoštvo maski. Sve su došle s jednim ciljem: optužiti Fašnika za sve zlo koje im se dogodilo unatrag godinu dana. Ružicama iz nižih A razreda pomiješao je boje, Bubice iz nižih B razreda žalile su se da im je zbog Fašnika život težak, Duhovi iz Male škole žalili su se da ne bi htjeli samo po noći postojati, Lopovi i policajci iz 6.a i iz 7.a sigurno su se s Fašnikom družili pa je on onda provalio u našu školu, Rokeri iz 6.b žalili su se da je Fašnik poslao narodnjake, Starčeki iz Staračkog doma Sveti Matej plesali su rock en roll sve u šesnaest da dokažu kako Fašnik laže kad veli da njih kosti bole, Hip-hoperi,Vampiri, Bebice, Marinci, Znanstvenici, Navijači, Hokejaši – svi su u jedan glas optuživali Fašnika da im je zbog njega teško u životu. Sva je sreća da su nam na kraju došle Krafne iz Huma Stubičkog pa nam je život postao slađi.

Na kraju smo zločestog Fašnika spalili i odmah nam je bilo lakše. Ali taj Fašnik uvijek se nekako ponovno pojavi. Nek samo dođe! I sljedeće godine priredit ćemo mi isti vatreni doček na našem integriranom danu.

Pogledajte slike u fotogaleriji!

objavio: Ines Krušelj-Vidas   datum: 23. 2. 2012.