Druženje pri Gupcu!

povodom završetka

NATJEČAJA

za likovne, literarne i fotografske radove djece i mladih, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta iz Republike Hrvatske za školsku godinu 2012./2013., na temu Matija Gubec, Seljačka buna i socijalna pravda.

Dragi učenici, roditelji i profesori!

pozivamo vas da dođete u posjet Gupcu u Muzej seljačkih buna u Gornju Stubicu u subotu, 12. listopada 2013. godine.

U 14 sati ćemo organizirati besplatan posjet Muzeju sa stručnim vodstvom.

U 15 sati ćemo proglasiti pobjednike natječaja i otvoriti izložbu radova pristiglih na natječaj.

Kulturno-umjetničko društvo Matija Gubec upoznati će vas s dijelom tradicijske baštine stubičkoga kraja, a djelatnici Muzeja s radionicama koje se kod nas organiziraju.

U 15.30 pozivamo vas na druženje u Čaro'gradu, strip radionicu u suradnji s Kulturnim klubom O'grada i Silvijom Šesto. U radionici će nam pokazati kako spojiti tekst i sliku u skladnu cjelinu.

Silvija Šesto autorica je brojnih knjiga za djecu i mlade, koje su uvrštene i u školsku lektiru, ali vam toplo preporučamo da pročitate i one koje nisu. Davor Schunk je pisac i dizajner te stručnjak za strip, a ilustracijom se bavi i njegova supruga i suradnica Vanda Čižmek.

Veselimo se druženju s vama!

Djelatnici Muzeja seljačkih buna

PS

Rezultati natječaja biti će objavljeni na našim web stranicama u srijedu 9. listopada, ali ovim programom želimo nagraditi sve koji su se odazvali našem pozivu na natječaj!

Priloženi dokumenti:
Rezultati_natjecaja_Matija_Gubec_2013.doc (254.50 KB)

objavio: Sanja Knezić   datum: 9. 10. 2013.