Vijesti iz predškole

Procjena zrelosti za upis u 1.razred

Liječnički pregledi za procjenu zrelosti za upis djece u 1. razred osnovne škole počinju 30.3. i traju  do 13.4. 2016. Raspored pregleda (datum i točno vrijeme za svako pojedino dijete) bit će objavljen na oglasnoj ploči škole prije početka pregleda i nećemo ga objavljivati na web stranicama. Pregledu i procjeni zrelosti dužni su se odazvati SVI školski obveznici.

Molimo roditelje koji iz opravdanih razloga u predviđeno vrijeme ne mogu sa svojim djetetom prisustvovati pregledu da pravovremeno obavijeste školu kako bi im se dodijelio drugi termin pregleda.

Na liječnički pregled potrebno je donijeti:

1. Zdravstvenu iskaznicu
  2. Cjepnu knjižicu
  3. Ispunjen upitnik za roditelje
  4. Dosadašnju medicinsku dokumentaciju o bolestima djeteta
  5. Potvrdu stomatologa
  6. Nalaz krvi i urina

Vađenje krvi i pregled urina (hemoglobin u krvi i urin na test trakicu) moguće je obaviti od 7.3. do 22.3.2016. u Medicinsko-biokemijskom laboratoriju u Oroslavju od ponedjeljka do četvrtka od 8 sati za djecu za čijeg izabrani liječnika primarne zaštite je nadležan navedeni laboratorij. Za vađenje krvi potrebno se javiti u laboratorij samo sa zdravstvenom iskaznicom, bez uputnice. Nalaze podižu roditelji u radno vrijeme laboratorija.

objavio: Martina Bajzec   datum: 2. 2. 2016.

Predškola